Bleskovky

Článok

Prvé byty v predaji

Malý projekt s veľkým potenciálom
Teslova je malý, komorný projekt. V celom komplexe bude iba 18 bytov, každý s vlastným parkovacím miestom v garáži. Z toho budú 4 jednoizbové, 8 dvojizbových a 3 trojizbové byty. „Malý“ je určite čo sa týka množstva susedov, neplatí to však, keď ide o veľkosť bytu. Dvojizbový byt s loggiou, ktorý má viac ako 78m2 sa určite dá bez výhrad nazvať „veľkým“.

A hoci je projekt komorného razenia, stále prekvapí veľkým potenciálom. V prípade Teslovej je jednou z najväčších výhod skvelá lokalita. Budete sa nachádzať hneď vedľa dôležitého dopravného uzla. Zo zastávky MHD, ktorú máte cez ulicu, sa dostanete kamkoľvek do mesta v priebehu chvíľky. Ak však budete chcieť ísť radšej autom, nepotrvá vám viac ako 5 minút, kým sa dostanete na diaľničný obchvat.

Vlastné uzavreté átrium
Vaša súkromná zeleň, navyše s kaviarničkou. Nie je nad to posadiť sa ráno na trávu s kávou v ruke a vychutnať si prebúdzajúci sa svet okolo vás. Alebo vytiahnuť karimatku, a zacvičiť si. Navyše vďaka uzavretiu átria tu budete môcť slobodne pustiť svojho štvornohého miláčika na vychádzku, bez toho aby ste sa o neho museli báť.

Všetko dôležité je na skok
Banky, školy, nemocnica, ale aj nákupné centrum, kde budete vedieť stráviť upršanú sobotu v kine. A keď bude slnečno, bežecká dráha okolo Štrkoveckého jazera sa vám postará o to, aby ste sa poriadne zapotili.

Neváhajte
Každý chce bývať na mieste s energiou. Ale ak zaváhate, neskôr budete ľutovať! Všetko totiž môže byť vaše s uvádzacou zľavou, ktorá však platí iba na prvých 8 bytov www.teslova.sk/cennik!

Späť

Neváhajte nás
kontaktovať

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa projektu Teslova, na ktoré by ste radi poznali odpovede? Vyplňte nasledovný formulár a my sa vám čoskoro ozveme.


Veľa informácí za málo vyloženej energie

Chcete získavať najnovšie informácie o napredovaní projektu Teslova? Stačí, ak sa prihlásite do nášho newslettra a my sa postaráme o to, aby ste boli oboznámení s novinkami ako prví.